KONST / Litografier / Färglitografi 13899315
nr 1389 9315
Björn Krestesen
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, "Spanska lekar XV". Signerad, numrerad 48/135, daterad -88. Motivet: ca 21x28 cm, yttermått inklusive ram: 42x48 cm
Björn Krestesen, svensk målare född i Nacka 1951.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 april 2021
kl 20:17:23
5/4 17:53:25